Projekty

Současné projekty

Na Malé růži

Developerský projekt Na Malé růži tvoří 447 bytových jednotek, které se nacházejí v řadových domech, samostatných rodinných domech, dvojdomech nebo v nízkých bytových domech. Připravovaná zástavba je umístěna v dobře vybavené příměstské oblasti Rudná na západním okraji Prahy na ploše 162 000 m2. Projekt nabízí k uspokojení rozmanitých potřeb budoucích klientů bytové jednotky různých velikostí: Byty 40 až 90 m2 Řadové domy 120 m2 Dvojdomy 130 m2 Samostatné rodinné domy 170 až 200 m2.

Předpokládaný začátek výstavby je duben 2011. První fáze projektu bude dokončena do jednoho roku. Stavba školky, obchodního centra a sportovních zařízení, které jsou součástí základních služeb, jsou rovněž zahrnuty do projektu. Kromě toho budou moci rezidenti využívat služeb fitness centra, restaurací a kanceláří. Hráči golfu jistě ocení golfový rezort, který je vzdálen deset minut jízdy.
Umístění projektu v těsné blízkosti obce Rudná, kde se nachází škola, a v blízkosti obchodního centra Zličín v Praze 5, nabízí klientům všechno potřebné vybavení včetně zastávky metra, která umožňuje pohodlné cestování do centra Prahy.

Velkou výhodou pro budoucí obyvatele je na jedné straně dobře přístupná zeleň pro rekreační účely a na straně druhé blízkost hlavního města Prahy. Díky přírodnímu terénu je region vhodný pro výlety na kolech po okolí a do chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko.

Riverside apartments

Jde o menší projekt vytvořený pro rodiny, které hledají příjemné kvalitní bydlení v klidném prostředí malého města a v zeleni. Projekt je umístěn v klidné části Slaného nedaleko centra města, které nabízí veškerou občanskou vybavenost (nemocnice, školy, obchodní centra, aquapark,…).

Ve třech vilových domech je umístěno 24 bytů o velikosti od 60 až 90 m2. Budoucí uživatelé ocení balkóny s výhledem na Šternberský potok stejně jako zahradu na odpočinek ve volném čase. Očekávaný začátek výstavby je červen 2011 a projekt bude dokončen do dvou let.

Královské Bydlení

Projekt čítá 15 rodinných domů v klidné lokalitě Kvíček a přitom nedaleko centra města. Architektura domů odpovídá současné náročnosti klientů a stejně tak zasazení projektu. Příroda je přímo u domu, avšak do školky, školy, gymnázia, historického centra města, na Slánskou horu, do divadla, bazénu, letního i klasického kina není daleko. Cesta do hlavního města Prahy netrvá déle než půl hodiny. 11 rodinných domů je prodáno a 4 rodinné domu jsou ještě k dispozici (viz. http://www.kralovskypark.cz/slany/)

Fabrika verde

je výjimečný projekt vytvořený na 55 000 m2 ve městě Slaný, 30 km severozápadně od Prahy. Obsahuje zrenovovanou historickou továrnu z počátku 20 století a dvanáct nových bytových domů. Historie fabriky se datuje k roku 1903, kdy Francouz Honore de Liser postavil na tehdejší dobu velkolepý objekt přádelny. Provoz továrny byl zastaven až roku 2004.

Současný projekt dává důraz na zeleň a tradiční historizující architekturu. Zrenovovaná továrna s 81 bytovými jednotkami o velikosti od 60 až 140 m2 nabízí luxusní byty pro lidi hledající neobvyklé mezonety a loftové prostory situované v klidném rezidenčním bydlení uprostřed přírody.

Celkem 128 bytových jednotek umístěných v bytových domech přiláká pozornost těch, kteří rádi tráví svůj volný čas aktivně a přitom i doma ocení možnost pobytu na pavlačích nebo na zahradách přiléhajících ke každému domu. Byty jsou vhodné pro různé typy klientů hledající menší až větší bydlení o velikosti od 30 do 100 m2. Jezírko, kavárna a wellness centrum v centru rezidenční zóny budou znamenat výhodu pro všechny, kteří rádi aktivně využívají svůj volný čas.

Tytry

Společnost vlastní pozemky o velkosti 108 ha, z nichž 20 ha pokrývá lesní porost, kde ještě dnes můžete najít čistou přírodu a divoká zvířata. Pozemek je vhodný pro všechny druhy developerských projektů, jako je např. golf, tematické parky, agroturistika, biofarma a mnoho dalších.

created by CTECH 2011
F&S Invest a.s., K.H. Borovského 37, 27001 Slaný, Tel.: +420 312 525 728, www.fsinvest.cz, Email: info@fsinvest.cz