Novinky
Valná hromada společnosti F&S Invest a.s. (17.09.2018)
Pozvánka na řádnou valnou hromadu společnosti číst více
Valná hromada společnosti F&S Invest a.s. (02.06.2017)
Pozvánka na řádnou valnou hromadu společnosti číst více
Projekt

Fabrika Verde


je výjimečný projekt vytvořený na 55 000 m2 ve městě Slaný, 30 km severozápadně od Prahy. Obsahuje zrenovovanou historickou továrnu z počátku 20 století a dvanáct nových bytových domů. Historie fabriky se datuje k roku 1903, kdy Francouz Honore de Liser postavil na tehdejší dobu velkolepý objekt přádelny. Provoz továrny byl zastaven až roku 2004.

Současný projekt dává důraz na zeleň a tradiční historizující architekturu. Zrenovovaná továrna s 81 bytovými jednotkami o velikosti od 60 až 140 m2 nabízí luxusní byty pro lidi hledající neobvyklé mezonety a loftové prostory situované v klidném rezidenčním bydlení uprostřed přírody.

Celkem 128 bytových jednotek umístěných v bytových domech přiláká pozornost těch, kteří rádi tráví svůj volný čas aktivně a přitom i doma ocení možnost pobytu na pavlačích nebo na zahradách přiléhajících ke každému domu.

Byty jsou vhodné pro různé typy klientů hledající menší až větší bydlení o velikosti od 30 do 100 m2. Jezírko, kavárna a wellness centrum v centru rezidenční zóny budou znamenat výhodu pro všechny, kteří rádi aktivně využívají svůj volný čas.
Slaný
Rezidenční projekt
209
Další projekty
Na Malé Růži Developerský projekt Na Malé růži tvoří 447 bytových jednotek, které se nacházejí v řadových domech, samostatných rodinných domech, dvojdomech nebo v nízkých bytových domech.
Riverside Apartments Jde o menší projekt vytvořený pro rodiny, které hledají příjemné kvalitní bydlení v klidném prostředí malého města a v zeleni. Projekt je umístěn v klidné části Slaného nedaleko centra města.
Královské Bydlení Projekt čítá 15 rodinných domů v klidné lokalitě Kvíček a přitom nedaleko centra města. Architektura domů odpovídá současné náročnosti klientů a stejně tak zasazení projektu.
created by CTECH 2011
F&S Invest a.s., Loretánské náměstí 109/3, 118 00 Praha, Tel.: +420 220 570 420, www.fsinvest.cz, Email: info@fsinvest.cz