Novinky
Valná hromada společnosti F&S Invest a.s. (17.09.2018)
Pozvánka na řádnou valnou hromadu společnosti číst více
Valná hromada společnosti F&S Invest a.s. (02.06.2017)
Pozvánka na řádnou valnou hromadu společnosti číst více
Projekt

Na Malé Růži

Developerský projekt Na Malé Růži tvoří 447 bytových jednotek, které se nacházejí v řadových domech, samostatných rodinných domech, dvojdomech nebo v nízkých bytových domech. Připravovaná zástavba je umístěna v dobře vybavené příměstské oblasti Rudná na západním okraji Prahy na ploše 162 000 m2. Projekt nabízí k uspokojení rozmanitých potřeb budoucích klientů bytové jednotky různých velikostí:

Byty: 40 až 90 m2
Řadové domy: 120 m2
Dvojdomy: 130 m2
Samostatné rodinné domy: 170 až 200 m2.

 Výstavba první fáze tohoto projektu byla zahájena 30.7.2012 a bude dokončena do 30.8.2013. Pro více informací o této fázi navštivte naší webovou stránku www.namaleruzi.cz. Stavba školky, obchodního centra a sportovních zařízení, které jsou součástí základních služeb, jsou rovněž zahrnuty do projektu. Kromě toho budou moci rezidenti využívat služeb fitness centra, restaurací a kanceláří. Hráči golfu jistě ocení golfový rezort, který je vzdálen deset minut jízdy.
Umístění projektu v těsné blízkosti obce Rudná, kde se nachází škola, a v blízkosti obchodního centra Zličín v Praze 5, nabízí klientům všechno potřebné vybavení včetně zastávky metra, která umožňuje pohodlné cestování do centra Prahy.

Velkou výhodou pro budoucí obyvatele je na jedné straně dobře přístupná zeleň pro rekreační účely a na straně druhé blízkost hlavního města Prahy. Díky přírodnímu terénu je region vhodný pro výlety na kolech po okolí a do chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko.

Drahelčice u Rudné
Residenční bydlení
447
Další projekty
Riverside Apartments Jde o menší projekt vytvořený pro rodiny, které hledají příjemné kvalitní bydlení v klidném prostředí malého města a v zeleni. Projekt je umístěn v klidné části Slaného nedaleko centra města.
Fabrika Verde Fabrika Verde je výjimečný projekt vytvořený na 55 000 m2 ve městě Slaný, 30 km severozápadně od Prahy. Obsahuje zrenovovanou historickou továrnu z počátku 20 století a dvanáct nových bytových domů.
Královské Bydlení Projekt čítá 15 rodinných domů v klidné lokalitě Kvíček a přitom nedaleko centra města. Architektura domů odpovídá současné náročnosti klientů a stejně tak zasazení projektu.
created by CTECH 2011
F&S Invest a.s., Loretánské náměstí 109/3, 118 00 Praha, Tel.: +420 220 570 420, www.fsinvest.cz, Email: info@fsinvest.cz