Novinky
Na Malé Růži - 4. etapa (10.01.2020)
Připravujeme pro Vás již 4.etapu úspěšného projektu Na Malé Růži číst více
Zahájení výstavby Viladomu Borovského (10.01.2020)
Nově vznikající rezidenční projekt Viladům Borovského se nachází v královském městě Slaný. číst více
Projekt

Hledáte moderní, ale přitom komorní bydlení? Přijatelné ceny, ale přitom v dobré dostupnosti do Prahy? V tom případě jste u nás správně!

Nově vznikající rezidenční projekt Viladům Borovského se nachází v královském městě Slaný, pouhých 35 minut od zastávky pražského metra Nádraží Veleslavín. Kromě vynikající dostupnosti do Prahy tato lokalita poskytuje vše, co od komfortního bydlení 21. století očekáváte. Její poloha umožňuje pohodlnou pěší dostupnost do centra města, kde naleznete restaurace, kavárny i nákupní zónu.
Samotné město Slaný nabízí plnou občanskou vybavenost, včetne základních a mateřských škol, nemocnice a pošty. Nechybí ani početná sportovní a kulturní zařízení, nebo dětská hřiště. Milovníci přírody si zde také příjdou na své, a to například v obnoveném lesoparku Háje, který nabízí vysokou využitelnost pro dospělé i děti. Přírodní dominantou města je Slánská hora, která nabízí množství nezaměnitelných výhledů. Toto vše máte z Viladomu Borovského jako na dlani. Aby toho nebylo málo, v bezprostřední blízkosti projektu v současnosti probíhá příprava revitalizace historického parku v areálu původní prádelny bavlny.

Výstavba Viladomu Borovského byla zahájena v říjnu 2019 a její dokončení je předpokládáno v průběhu léta 2021.

Tento projekt by se dal charakterizovat jako komorní bydlení, a to především díky nízkému počtu bytových jednotek. Samotný projekt Viladomu Borovského totiž nabízí pouhých 12 bytových jednotek o promyšlených dispozicích od 1kk až po 3kk. Ke každému bytu náleží samostatné venkovní parkovací stání pro automobil. Byty v přízemí Vám díky zahrádce nabízejí bezprostřední dotyk s okolní přírodou umocněný zvukem nedalekého Šternberského potoka. Byty ve vyšších patrech jsou vybaveny balkonem či terasou. Viladům Borovského si zakládá na kvalitním provedení v duchu moderní architektury. Z toho důvodu byli vybráni spolehliví a ověření dodavatelé. Vybavení koupelen pro tento projekt zajišťuje společnost ProCeram, která je zárukou kvality a profesionality poskytovaných služeb. Bezpečně a zároveň příjemně se budete cítit díky dveřím značky Sapeli. Pocit domova dodává v neposlední řadě moderní, ale klasický design bytového domu s tradiční sedlovou střechou.

Finančním partnerem výstavby projektu se stala Česká spořitelna, a.s., jejíž realitní divize RSČS Absoluta Real se stará o prodej jednotlivých bytů.

Viladům Borovského představuje první etapu developerského rezidenčního projektu Verde Slaný, který společně s revitalizovaným historickým parkem kompletně změní ráz této lokality.

Tak víc neváhejte a vítejte doma!

Chcete vědět víc? Prohlédněte si stránku projektu www.viladumborovskeho.cz, zavolejte +420 605 209 299, nebo nám napište na info@viladumborovskeho.cz.

Rádi Vám taktéž pomůžeme řešit financování nového bydlení a odpovíme na všechny Vaše otázky.

Těšíme se na Vás!Slaný
Viladům
12
Další projekty
Na Malé Růži Developerský projekt Na Malé růži tvoří 447 bytových jednotek, které se nacházejí v řadových domech, samostatných rodinných domech nebo dvojdomech.
Fabrika Verde Fabrika Verde je výjimečný projekt vytvořený na 55 000 m2 ve městě Slaný, 30 km severozápadně od Prahy. Obsahuje zrenovovanou historickou továrnu z počátku 20 století a dvanáct nových bytových domů.
Královské Bydlení Projekt čítá 15 rodinných domů v klidné lokalitě Kvíček a přitom nedaleko centra města. Architektura domů odpovídá současné náročnosti klientů a stejně tak zasazení projektu.
created by CTECH 2011
F&S Invest a.s., Loretánské náměstí 109/3, 118 00 Praha, Tel.: +420 220 570 420, www.fsinvest.cz, Email: info@fsinvest.cz