Naše projekty

Verde Slaný

Verde Slaný je výjimečný projekt na území královského města Slaný, 30 km severozápadně od Prahy. Na místě historické továrny z počátku 20. století budeme stavět projekt nových bytových domů. Historie fabriky se datuje k roku 1903, kdy Francouz Honore de Liser postavil na tehdejší dobu velkolepý objekt přádelny. Provoz továrny byl zastaven až roku 2004.

Současný projekt zpracovaný Studiem AM s.r.o. klade důraz na zeleň a tradiční historizující architekturu. Domy nabízí byty o dispozicích od 1+kk do 3+kk a věříme, že nadchnou klienty hledající moderní bydlení situované v klidné rezidenční oblasti uprostřed přírody. Projekt přiláká pozornost těch, kteří rádi tráví svůj volný čas aktivně a i doma ocení možnost pobytu na zahradách přiléhajících ke každému z domů. Přiléhající renovovaný královský park poslouží nejen jako oáza klidu, ale i místo pro setkávání a zájmové vyžití.

Na Malé Růži

Projekt Na Malé Růži najdete v obci Drahelčice, jen 10 minut západně od Prahy. Jedná se o rodinnou oblast, kterou tvoří řadové, samostatně stojící a dvoj domy. Projekt je umístěn v dobře vybavené příměstské oblasti Rudná na ploše 162 000 m² a jeho výstavbu realizuje společnost Algon a.s. Výstavba byla zahájena v roce 2012. Momentálně máme za sebou již tři úspěšně dokončené etapy, díky kterým našlo svůj domov už 136 rodin. Právě dokončujeme čtvrtou etapu a výstavba a prodej etapy páté následuje. Lokalizace projektu v těsné blízkosti Prahy z něj dělá ideální místo, chcete-li uniknout ruchu velkoměsta, do něž ale přesto musíte za prací dojíždět. Vedlejší Rudná zajistí veškerou občanskou vybavenost včetně škol, lékařského centra či obchodů a restaurací. Okolní krajina je ideální pro cyklistiku a chráněná krajinná oblast Křivoklátsko nadchne při nejednom rodinném výletu.

Viladům Borovského

Nově vznikající rezidenční projekt Viladům Borovského se nachází v královském městě Slaný, pouhých 35 minut od zastávky pražského metra Nádraží Veleslavín. Kromě vynikající dostupnosti do Prahy tato lokalita poskytuje vše, co od komfortního bydlení 21. století očekáváte. Její poloha umožňuje pohodlnou pěší dostupnost do centra města, kde naleznete restaurace, kavárny i nákupní zónu. Výstavba Viladomu Borovského byla zahájena v říjnu 2019 a její dokončení je předpokládáno v průběhu léta 2021. Výstavbu provádí společnost Transportservices s.r.o. Projekt je první etapou výstavby Fabrika Verde a dal by se charakterizovat jako komorní bydlení, především díky nízkému počtu bytových jednotek. Samotný projekt Viladomu Borovského totiž nabízí pouhých 12 bytových jednotek o promyšlených dispozicích od 1+kk až po 3+kk. Ke každému bytu náleží samostatné venkovní parkovací stání pro automobil.

Byty U Přádelny

Byty U Přádelny jsou první etapou zástavby přímo v areálu bývalé přádelny v Královském městě Slaný. Historická továrna z počátku 20.století byla v provozu až do roku 2004. Projekt sestává ze tří sousedících domů o pěti podlažích a 48 bytových jednotkách. Každý dům má vlastní vchod, výtah i zahradu. Byty mají dispozice od 1+kk do 3+kk a výměru mezi 31 a 84 m². K přízemním bytům patří předzahrádka a ke všem ostatním balkón. V blízkosti projektu je koupaliště a královský park, příroda je tedy opravdu na dosah. Více informací a předběžnou registraci najdete zde.

Byty Borovského

Byty Borovského přirozeně navazují na výstavbu Viladomu Borovského a disponují 24 bytovými jednotkami v osmi přilehlých domech. Každý dům sestává ze dvou bytových jednotek o výměře 62 m² a dispozicích 3+kk a mezonetu o 90m² s dispozicí 4+kk. K suterénnímu bytu navíc patří vlastní zahrada. Projekt potěší klienty, kteří hledají klidné bydlení blízko centra města, které zajišťuje veškerou občanskou vybavenost. Návrh projektu vytvořilo architektonické studio Atribut. Více informací a předběžnou registraci najdete zde.